Facebook

Formy płatności

Menu

Płatności za usługi świadczone przez Spółkę można regulować na kilka sposobów:

 

 • Przelewem na konto bankowe – za usługi związane z dostawą wody i odbiorem ścieków

Z dniem 06.03.2017r. wprowadziliśmy dla wszystkich klientów indywidualny numer rachunku bankowego. Dokonując przelewu prosimy o zmianę numeru rachunku na umieszczony na fakturze. Numer rachunku jest przypisany do danego ID zatem jeśli jeden odbiorca posiada kilka numerów ID (dostaje kilka faktur) wówczas na każdej fakturze będzie miał inny numer rachunku bankowego.

Numer konta bankowego zamieszczony poniżej jest numerem konta podstawowego. Natomiast numer konta jaki widnieje na fakturach otrzymywanych przez klientów indywidualnych jest numerem bezpośrednim klienta, na którego wystawiono fakturę. Indywidualne konto zawiera w sobie identyfikator klienta, który jest niezbędny do rozliczeń tzw. masowych płatności. Jest to narzędzie bankowe, za pomocą którego automatycznie rozliczane są wpłaty dokonywane z tytułu dostawy wody i/lub odbioru ścieków.

Takie nowoczesne rozwiązanie znacznie ułatwi pracę oraz wyeliminuje sytuacje błędnego przypisywania wpłat dla płatności realizowanych przez płatnika na rzecz innego odbiorcy.

 

 • Przelewem na konto bankowe – za pozostałe usługi

  Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne „Eko -Babice” Sp. z o.o.
  Ul. Gen. Kutrzeby 36
  05-082 Stare Babice
  BOŚ Bank S.A.
  10 1540 1157 2115 6680 8633 0004

  Aby zminimalizować pomyłki przy księgowaniu przelewu w tytule przelewu należy podać numer faktury oraz ID klienta (widoczne w prawym górnym rogu faktury)

 • Gotówką w kasie Przedsiębiorstwa.  Ten sposób płatności nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Przyjmujemy również płatności kartą płatniczą.

  Kasa przedsiębiorstwa czynna jest w godzinach:

  Poniedziałek 8-17
  Wtorek 8-16
  Środa 8-16
  Czwartek 8-16
  Piątek 8-15
  Przerwa codziennie 11.00 – 11.15
 • Opłacając na poczcie lub punktach obsługi finansowej. Ten sposób może się wiązać z naliczeniem dodatkowych opłat.

Podłącz się


więcej

Podaj stan wodomierza


więcej

Awarie i planowane wyłączenia


więcej